Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2015-01-15 21:23:55 7369

Köszi.

Jelen esetben az iso lenne a fontosabb, meg a fókuszrendszer. Sorozatot nem igen szoktam csinálni, max 2-3 kép.

Az 1Dx álom marad :-)

Előzmény:
fotóriporter Creative Commons License 2015-01-15 18:53:04 7367

ISO-ban az 5D mk3 jobb, de gyorsaságban (nem csak fps, hanem shutter lag is) jobb az 1D mk4. ez tipikusan az a helyzet, ahol a kettő közül a harmadik a jó választás: 1DX, mert az ötvözi az előnyöket, míg a másik kettőnél valamiben mindenképpen kompromisszumot kell kötnöd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!