Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
PJRT Creative Commons License 2015-01-14 19:14:12 7358

Koszonom! :)

Anna

Előzmény:
kalasnikov Creative Commons License 2015-01-14 18:59:15 7357

Vaku csak a csoportkép készítéséhez kellene, ez nem tipikusan sportfotó... Magam részéről 70-200-al készült csoportképhez nem használnék vakut, mert olyan távolságból nem sok értelme van. Utómunkával is megoldható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!