Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
PJRT Creative Commons License 2015-01-14 16:26:33 7353

Köszönöm! Milyen vaku lenne jó és milyen szögben és távolságban lenne jó a géptől? Lehet, hogy ez most ölég laikus kérdés volt, sosem használtam külső vakut (a gépét sem igen használom).

 

Anna

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2015-01-14 15:58:58 7352

Szia! Ha az akciot akarod fotozni akkor 70-200/2.8 es egy nagylatot ha osszeallnak a sracok egy csapatfotora amihez egy kulso vaku sem arthat deriteni mert elegge felulrol jon a feny.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!