Keresés

Részletes keresés

PMiheller Creative Commons License 2015-01-14 12:45:15 16131

Sziasztok,

 

szerintem arra, hogy valaki kipróbálja, hogy mit lehet, arra tökéletes. Én egy még egyszerűbbet csináltam elsőre, olyasmit mint a linken van:

http://fotozz.hu/cikket_megmutat?cikk_ID=110 egy step-up ring a rögzítése és ha kicsit megtörtem az obi fölött éas előredöntöttem a felső részét akkor a váz kis vakujával is egész jó képeket lehetett csinálni! A 7d vakuja különösen magasra nyílik, kb 70mm az obi tengelye fölött - nem is rossz, 400 forintért. Ez sem rossz : http://kovadrifoto.blogger.hu/cimke/kovadri-f%C3%A9le%20f%C3%A9nyterel%C5%91 ha valaki lusta ezt próbáltam nagyvakun és jó: http://www.220volt.hu/Polaroid+Mini+Universal+Studio+Soft+Box+diffuzor+rendszervakura. Kombinálva a Bosch-szalaggal is megvan 4.000-ből és kétbalkézzel is megoldható :-)

 

Két oldalról két ilyesmihez mit szóltok: http://www.220volt.hu/Dorr+VL-8+ledes+foto-+videolampa ? Ha nem jön be kidobom és a vakut teszem a helyére diffúzorral. Ez sem drága megoldás.

 

A a linkek csak azért az adott bolttól, mert ott van némi szöveg magyarul akit érdekel megtalálja úgyis németül/angolul a megfelelő honlapokon...

Üdv

Péter

kenya15 Creative Commons License 2015-01-14 12:33:57 16130

ha megy még rá egy diffúzor és kicsit döntve, akkor ilyen pici állatnál elég nagy fény megy oda, nekem is majdnem totál felülről éri

A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2015-01-14 11:55:15 16129

a hátát szépen bederítheti vele ;-) két oldalról jobb lenne...

Előzmény:
kenya15 Creative Commons License 2015-01-14 08:46:41 16126

Ez marhajó! Én meg kartonterelőkkel szórakoztam :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!