Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-01-14 11:59:56 3395

Felejtős,

 

maradj a Gealannál. ( Ha tetszik, és minden egyéb szempontnak megfelel)

A hozzászólás:
szasa6 Creative Commons License 2015-01-14 11:14:29 3394

Közben megoldódott, már áttértek Gealan profilra...

Egy másik helyről kaptam kedvező árat EKO SUN 3D MAX ablakra, de viszont ha jól nézem ez lengyel gyártó... Kerülendő, maradjak a németnél?

Előzmény:
kiss_atti Creative Commons License 2015-01-12 12:01:40 3393

Ha van lehetőséged árat kérni, akkor kérj !

:-))

( A Rehau profil nagyon jó profil)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!