|
|
|
|
 |
kiss_atti
2015-01-14 11:59:56
|
3395
|
Felejtős,
maradj a Gealannál. ( Ha tetszik, és minden egyéb szempontnak megfelel) |
|
A hozzászólás:
 |
szasa6
2015-01-14 11:14:29
|
3394
|
Közben megoldódott, már áttértek Gealan profilra...
Egy másik helyről kaptam kedvező árat EKO SUN 3D MAX ablakra, de viszont ha jól nézem ez lengyel gyártó... Kerülendő, maradjak a németnél? |
|
Előzmény:
 |
kiss_atti
2015-01-12 12:01:40
|
3393
|
Ha van lehetőséged árat kérni, akkor kérj !
:-))
( A Rehau profil nagyon jó profil) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|