Keresés

Részletes keresés

kenya15 Creative Commons License 2015-01-14 08:46:41 16126

Ez marhajó! Én meg kartonterelőkkel szórakoztam :) 

PMiheller Creative Commons License 2015-01-14 08:20:49 16125

Szia,

 

de működik és ez a lényeg...

Gondolom WL és TTL elvillan gond nélkül és valami diffúzort is használsz?

Üdv

Péter

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-01-13 17:03:36 16124

40 Ft-os megoldás:-)

Előzmény:
PMiheller Creative Commons License 2015-01-13 12:28:51 16123

Sziasztok,

 

igen, ezen a Gorillapod szerű megoldáson már én is gondolkoztam, csak azt hittem, hogy páran jöttök majd a saját JÓL BEVÁLT javaslataitokkal , fotókkal... :-)
Köszönöm,

Üdv

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!