|
|
|
|
 |
kenya15
2015-01-14 08:46:41
|
16126
|
Ez marhajó! Én meg kartonterelőkkel szórakoztam :) |
|
 |
PMiheller
2015-01-14 08:20:49
|
16125
|
Szia,
de működik és ez a lényeg...
Gondolom WL és TTL elvillan gond nélkül és valami diffúzort is használsz?
Üdv
Péter |
|
A hozzászólás:
 |
kaposznyak
2015-01-13 17:03:36
|
16124
|
40 Ft-os megoldás:-)

|
|
Előzmény:
 |
PMiheller
2015-01-13 12:28:51
|
16123
|
Sziasztok,
igen, ezen a Gorillapod szerű megoldáson már én is gondolkoztam, csak azt hittem, hogy páran jöttök majd a saját JÓL BEVÁLT javaslataitokkal , fotókkal... :-) Köszönöm,
Üdv
Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|