|
|
|
|
 |
PMiheller
2015-01-13 12:28:51
|
16123
|
Sziasztok,
igen, ezen a Gorillapod szerű megoldáson már én is gondolkoztam, csak azt hittem, hogy páran jöttök majd a saját JÓL BEVÁLT javaslataitokkal , fotókkal... :-) Köszönöm,
Üdv
Péter |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
PMiheller
2015-01-12 08:53:25
|
16118
|

Ja, a kép... ( beszúrtam a szövegbe és az ugye nem megy... ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|