|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
spielman3
2015-01-07 12:42:32
|
4832
|
Köszönöm válaszod, illetve köszönjük feleségemmel együtt aki - bár festőművész - szeret modellkedni, én pedig hát szeretnék megtanulni fényképezni.
Teljesen járható Budapest nekünk, örömünkre szolgálna ha megismerhetnénk.
E-mail címedre továbbiakat.
|
|
Előzmény:
 |
galagonya60
2014-12-23 07:12:36
|
4830
|
Ajánlanám a vazelint. Ha egy plexi, vagy üveglapocskát (Cokin szűrőfoglalatban) bekensz vékonyan, akkor az a képet megtöri. Ha vízszintes csíkokat kensz az ujjaddal, akkor a bejövő fényt függőlegesen töri meg.. Az a lényeg, hogy pont merőleges lesz a hatása. Végtelen a variáció. Annak idején, mikor még nem volt Photoshop, én sokat szórakoztam ilyesmivel, és szívesen beszélek róla.. Ha pesti vagy találkozhatunk valamikor... Inkább jövőre...De azt ne kívánd, hogy írásban...
Üdv: Ágg Károly
E-mail címem nyilvános. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|