Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
spielman3 Creative Commons License 2015-01-07 12:42:32 4832

Köszönöm válaszod, illetve köszönjük feleségemmel együtt aki  - bár festőművész - szeret modellkedni, én pedig hát szeretnék megtanulni fényképezni. 

 

Teljesen járható Budapest nekünk, örömünkre szolgálna ha megismerhetnénk.

 

E-mail címedre továbbiakat.

 

 

Előzmény:
galagonya60 Creative Commons License 2014-12-23 07:12:36 4830

Ajánlanám a vazelint. Ha egy plexi, vagy üveglapocskát (Cokin szűrőfoglalatban) bekensz vékonyan, akkor az a képet megtöri. Ha vízszintes csíkokat kensz az ujjaddal, akkor a bejövő fényt függőlegesen töri meg.. Az a lényeg, hogy pont merőleges lesz a hatása. Végtelen a variáció. Annak idején, mikor még nem volt Photoshop, én sokat szórakoztam ilyesmivel, és szívesen beszélek róla.. Ha pesti vagy találkozhatunk valamikor... Inkább jövőre...De azt ne kívánd, hogy írásban...

Üdv: Ágg Károly

E-mail címem nyilvános.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!