|
|
|
|
 |
KömKel
2015-01-06 17:34:37
|
168
|
SENKINEK nem szabad hinni a fűtéssel kapcsolatban, amig nem mutatnak egy 3 honapnál nem régebbi kéményseprős jegyzőkönyvet az adott lakáshoz tartozo kéményről.
Fontos, hogy friss legyen a szakvélemény, mert ősszel változtak a szabályok (megint). |
|
A hozzászólás:
 |
HunSmithy
2015-01-06 17:30:03
|
167
|
Köszönöm szépen mindenkinek a választ.
Ha jól értem az 5 millió anyag+munkadíj nem elrugaszkodott, viszont a fűtés kulcsfontosságú. Ez utóbbira nem is gondoltam eddig, mert a mostani lakásomban ugyanígy héra lett lecserélve cirkora, de mivel tetőtéri, így nem volt gond.
még1x köszi mindenkinek
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|