Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
azmárOdébbia Creative Commons License 2015-01-05 15:09:39 22716

Az a felüljáró már nincs meg, Ferenciek tere...

A kép 5-6 éve készült, amikor felújították a kecskeméti utcát.

 

Előzmény:
Rollei Creative Commons License 2014-12-28 16:43:29 22710

Az utsó, az utas, az jóféle hangulatú. :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!