Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-01-02 20:20:20 539

Ez nem baj, ha a fejlődést és a jobb világot szolgálja.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2015-01-02 20:07:20 538

http://bp.uuuploads.com/satirical-illustrations-pawel-kuczynski-2/satirical-illustrations-pawel-kuczynski-2-4.jpg

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-01-02 13:29:14 536

Nincs szükségem engedélyre.

 

Mindenki maga dönti el, szeretne-e a jövőben összpontosító képességet növelő táborokban élni a saját maga, gyermekei, és a fejlődés ellen elkövetett bűnei miatt.

Csak a tudatlan ember vágja maga alatt a fát.

 

 

A korszerű elektronikás fagázas autót kifejthetnéd bővebben.

A mecha dízel működőképes nehéz körülmények közt, az elektronikás működése leáll.

Rakéta, rádió, vezérlés elektronikája működésképtelenné válik.

 

Minden üzemanyag filléres. Az árát a vásárlók szabják meg azáltal, hogy hajlandók érte a magas árat megfizetni.

A fosszilis benzin túl olcsó, túl sok kipufogógáz kerül a környezetbe. Az égés magas hőmérséklete miatt magas a nitrogénoxid- kibocsátás.

 

Mágnesek-villanymotorok hasznosabbnak tűnnek.

 

A demokrácia a tudatlan többség uralma a tudó kisebbség felett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!