|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-01-02 13:21:18
|
535
|
Azt fizetik le, aki lefizethető.
A túlélésről, unokáid jövőjéről pénzért lemondani logikátlan lenne.
Egyszer ráunnak a be nem avatkozás politikájára a "látogatók", és "kiiktatnak" minden "rákos sejtet" a Föld és az Univerzum testében. Talán magunktól is sikerül kevésbé drasztikus módszerrel , megjavulásunk által. |
|
A hozzászólás:
 |
w.ullrichfun
2015-01-02 00:37:37
|
527
|
Mindenben, mert elveszed a féltve féltett bizniszüket.
Nem olvasol eleget az elektromos v vízzel hajtott motorok(autóba is) feltalálóinak lefizetéséről, eltűnésükről, a környezetkímélő, takarékos energiahordozók, fejlesztők "piaci nehézségeiről" - horrorisztikus árra "kitalált" kivitelezésükről?
Mit is mondott Edison Teslának: "Jó, jó, de hogyan szerelnek erre (szabad energiaforrás) mérőt? Hogy lesz ebből PÉNZ? :( |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-01-01 22:24:00
|
521
|
Magamra veszem az inget.
Miben tud engem megakadályozni a kapitalizmus, ha én UFO-t, harci lézert, szabadenergiás fűtést építek magamnak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|