Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-01-02 13:21:18 535

Azt fizetik le, aki lefizethető.

A túlélésről, unokáid jövőjéről pénzért lemondani logikátlan lenne.

 

Egyszer ráunnak a be nem avatkozás politikájára a "látogatók", és "kiiktatnak" minden "rákos sejtet" a Föld és az Univerzum testében. Talán magunktól is sikerül kevésbé drasztikus módszerrel , megjavulásunk által.

A hozzászólás:
w.ullrichfun Creative Commons License 2015-01-02 00:37:37 527

Mindenben, mert elveszed a féltve féltett bizniszüket.

Nem olvasol eleget az elektromos v vízzel hajtott motorok(autóba is) feltalálóinak lefizetéséről, eltűnésükről, a környezetkímélő, takarékos energiahordozók, fejlesztők "piaci nehézségeiről" - horrorisztikus árra "kitalált" kivitelezésükről?

 Mit is mondott Edison Teslának: "Jó, jó, de hogyan szerelnek erre (szabad energiaforrás) mérőt? Hogy lesz ebből PÉNZ? :(

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-01-01 22:24:00 521

Magamra veszem az inget.

 

Miben tud engem megakadályozni a kapitalizmus, ha én UFO-t, harci lézert, szabadenergiás fűtést építek magamnak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!