Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-01-02 13:14:38 533

Kiiktatnak egyet, lesz helyette száz.

Megölik, visszatér.

A fejlődést lehet késleltetni, de megállítani lehetetlen.

 

Ha nem lesz elég fejlett a tudás a bolygó pusztulásakor, kihal az emberiség.

Létkérdés a technológiai fejlesztés, a környezetvédelem, a veszélyes aszteroidák megsemmisítésének képessége, űrvárosok, más bolygókon kolóniák létesítése. Lehetőleg tegnapra.

A hozzászólás:
w.ullrichfun Creative Commons License 2015-01-02 00:16:18 525

Hol is van ilyen "szabad világ" ? :)

Ahol kiiktatnak egy Teslát, lelövetik/bebörtönözik a szabadságharcosokat, nem engednek semmi olyan újítást, ami a fennálló, uralkodó pénzügyi rendszert veszélyezteti - azt ne nevezzük szabadnak.

 Állam = erőszak szervezet, bármilyen formájában.

Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2014-12-30 23:06:10 510

A szabad világban senkinek nincs megtiltva, hogy hasznos életet éljen, egyéni döntés kérdése a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!