|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-01-02 13:14:38
|
533
|
Kiiktatnak egyet, lesz helyette száz.
Megölik, visszatér.
A fejlődést lehet késleltetni, de megállítani lehetetlen.
Ha nem lesz elég fejlett a tudás a bolygó pusztulásakor, kihal az emberiség.
Létkérdés a technológiai fejlesztés, a környezetvédelem, a veszélyes aszteroidák megsemmisítésének képessége, űrvárosok, más bolygókon kolóniák létesítése. Lehetőleg tegnapra. |
|
A hozzászólás:
 |
w.ullrichfun
2015-01-02 00:16:18
|
525
|
Hol is van ilyen "szabad világ" ? :)
Ahol kiiktatnak egy Teslát, lelövetik/bebörtönözik a szabadságharcosokat, nem engednek semmi olyan újítást, ami a fennálló, uralkodó pénzügyi rendszert veszélyezteti - azt ne nevezzük szabadnak.
Állam = erőszak szervezet, bármilyen formájában. |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-30 23:06:10
|
510
|
A szabad világban senkinek nincs megtiltva, hogy hasznos életet éljen, egyéni döntés kérdése a dolog. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|