Keresés

Részletes keresés

Zacccné Creative Commons License 2015-01-05 21:32:59 705188

Jól tetted, hogy a bajusz szállal ugrottál :)

Ha ott lesz, már akarni fogod- mindig van egy élet, amit meg kell menteni, legalább egynek legyen jobb sora :-)

Mi sem akartunk ötöt, csak jöttek sorban és nem kergettük el őket :)

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2015-01-01 12:39:36 705185

Ugrottunk. Pénzzel, papírelefánttal és én titokban VHO egy hosszú bajusz szálával, hátha az is hoz valamit... Hátha jön valaki, mint Szuszmókhoz Cicelle.

Nem tudom, akarom-e igazán, de ennyi nem árthat.

Előzmény:
Zacccné Creative Commons License 2015-01-01 12:13:15 705184

Sziasztok!

 

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

Ugrottatok végül? :-) Mi bebódultunk olyan 11 körül, de ébresztőt azért állítottunk be, nehogy lekéssük az éjfélt :)

Remélem, jólt telt a karácsony mindenkinek!

Mi megvagyunk, kutyalábak száma 4, matskalábaké 19 még mindig :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!