|
|
|
|
 |
Zacccné
2015-01-05 21:32:59
|
705188
|
Jól tetted, hogy a bajusz szállal ugrottál :)
Ha ott lesz, már akarni fogod- mindig van egy élet, amit meg kell menteni, legalább egynek legyen jobb sora :-)
Mi sem akartunk ötöt, csak jöttek sorban és nem kergettük el őket :) |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2015-01-01 12:39:36
|
705185
|
Ugrottunk. Pénzzel, papírelefánttal és én titokban VHO egy hosszú bajusz szálával, hátha az is hoz valamit... Hátha jön valaki, mint Szuszmókhoz Cicelle.
Nem tudom, akarom-e igazán, de ennyi nem árthat. |
|
Előzmény:
 |
Zacccné
2015-01-01 12:13:15
|
705184
|
Sziasztok!
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
Ugrottatok végül? :-) Mi bebódultunk olyan 11 körül, de ébresztőt azért állítottunk be, nehogy lekéssük az éjfélt :)
Remélem, jólt telt a karácsony mindenkinek!
Mi megvagyunk, kutyalábak száma 4, matskalábaké 19 még mindig :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|