Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014-12-31 20:35:42 705182

Mindenki a Facebookra költözött, de remélem, most néhányan benéznek, ha másért nem is, miattad. Már én is vártam a szokásos szilveszteri jelentkezésed.

Legalább olyan jó évet kívánok Neked, mint az idei volt, magamnak pedig jobbat.

A hozzászólás:
VBL Creative Commons License 2014-12-31 20:27:27 705181

Én vagyok az a macskaimádó, aki csak Szilveszterkor ír. Tavaly mintha pörgősebb lett volna a topic. Szuszmok ?

 

Ami engem illet, minden rendben, a cicámmal harmonikus a viszonyom. Egy esemény azonban történt. Cilindert olyan szerencsésen ütötte el (vagy inkább lökte el nagy erővel) autó, hogy nem pusztán túlélte, de a sérüléséből annak ellenére gyógyult fel 100 százalékosan, hogy az állatorvos nem ezt "prognosztizálta". Az esetet persze nem láttam, a doki valószínűsítette ezt. Szumma szummárum jó évem volt, köszönet Istennek !

 

Rövidesen kikapcsolom a gépet. Minden kedves cicabarátnak nagyon boldog, cicás örömökkel teli Új Évet kívánok !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!