|
|
|
|
 |
CBNora
2014-12-31 20:35:42
|
705182
|
Mindenki a Facebookra költözött, de remélem, most néhányan benéznek, ha másért nem is, miattad. Már én is vártam a szokásos szilveszteri jelentkezésed.
Legalább olyan jó évet kívánok Neked, mint az idei volt, magamnak pedig jobbat. |
|
A hozzászólás:
 |
VBL
2014-12-31 20:27:27
|
705181
|
Én vagyok az a macskaimádó, aki csak Szilveszterkor ír. Tavaly mintha pörgősebb lett volna a topic. Szuszmok ?
Ami engem illet, minden rendben, a cicámmal harmonikus a viszonyom. Egy esemény azonban történt. Cilindert olyan szerencsésen ütötte el (vagy inkább lökte el nagy erővel) autó, hogy nem pusztán túlélte, de a sérüléséből annak ellenére gyógyult fel 100 százalékosan, hogy az állatorvos nem ezt "prognosztizálta". Az esetet persze nem láttam, a doki valószínűsítette ezt. Szumma szummárum jó évem volt, köszönet Istennek !
Rövidesen kikapcsolom a gépet. Minden kedves cicabarátnak nagyon boldog, cicás örömökkel teli Új Évet kívánok ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|