Keresés

Részletes keresés

allaid Creative Commons License 2014-12-31 13:02:47 520

"Ha építesz UFO-t, szabadenergiás fűtést, minek forradalmárkodnál? Van, használjátok."

 

a kettő egy és ugyan az, mindkettő jobbá akarja tenni a világot és ezzel meg is ütközik azzal

 

"Semmi értelme lövöldözni, gyújtogatni, mindent lerombolni, ahogy a tudatlan tömegek teszik."

 

De igen, sajnos de igen, másként nem megy. A forradalom pazarolja az energiát, pusztít, rombol, viszont elkerülhetetlen mert az dobja fel, az nyit teret azoknak a kiemelkedő tehetségeknek, egyéniségeknek akik amúgy a jól olajozottan működő társadalomban elvesznek, képességeik inkább hátrányosak is nekik.

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-31 09:20:23 512

Nem.

 

Ha építesz UFO-t, szabadenergiás fűtést, minek forradalmárkodnál? Van, használjátok.

Semmi értelme lövöldözni, gyújtogatni, mindent lerombolni, ahogy a tudatlan tömegek teszik.

 

Jobb lesz neki azzal, ha felgyújtja egy másik társa autóját? Neki hogy esne, ha az övét gyújtanák fel?

 

Azt add mindenkinek, amit te is kapni szeretnél!

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2014-12-29 23:50:50 495

(-: kéz a kézben járnak, ugyan az a személyiség mind a kettő. (-:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!