Keresés

Részletes keresés

w.ullrichfun Creative Commons License 2015-01-02 00:16:18 525

Hol is van ilyen "szabad világ" ? :)

Ahol kiiktatnak egy Teslát, lelövetik/bebörtönözik a szabadságharcosokat, nem engednek semmi olyan újítást, ami a fennálló, uralkodó pénzügyi rendszert veszélyezteti - azt ne nevezzük szabadnak.

 Állam = erőszak szervezet, bármilyen formájában.

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2014-12-30 23:06:10 510

A szabad világban senkinek nincs megtiltva, hogy hasznos életet éljen, egyéni döntés kérdése a dolog.

Előzmény:
w.ullrichfun Creative Commons License 2014-12-30 20:29:32 504

Nem, harc és küzdelem az állatoknak KELL. A félelem szülte haragból fakadnak, azért szokták mondani, aki fél, az csak fél életet él. 

Az embereknek teljes és értelmes életet kéne élniük, értelmes, alkotó, teremtő, tervezett és hasznos munkával, amitől jobban érzi magát, mikor kész. Mert tudja, h a társadalom előbbre jut vele, és ha még azt is tudja, h más is ezt teszi, csak más területen, akkor tud igazán nyugodtan, hasznosan, értelmesen, alkotva dolgozni. Nem attól h már megint legyőztem, megelőztem, megvertem ezt v azt és most így ezzel nekem ennyivel több jött zsebbe - ez teszi tönkre a világot, mert teljesen önpusztító szemlélet. Ez a kapitalizmus, és ahogy száz évvel ezelőtt is jósolták többen, ezzel döfi szíven saját magát.

 Csak a pénzmánia részeg illúziójában ezt sokan nem fogják fel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!