Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-31 09:33:46 514

Próbáltak földet művelni?

Országunkban föld sokfelé van. Próbáljanak azon járni. :-)

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-30 18:23:52 500

"A sikerrel nem kecsegtető válfaja szerintem nem boldogít, s ezáltal egészségkárosító is lehet."

Jó dolog amit írsz, de egy csomó embert nem ez érdekel. Nem teheti meg. Bármilyen munkát elvállalna ha lenne a környéken, de nincs, mert rossz a rendszer. Vannak környékek és emberek ahol bármilyen termelő munka jó lenne. Ezek a gazemberek nem csinálnak a piacon kívül rekedteknek munkát. 

Előzmény:
jogértelmező Creative Commons License 2014-12-30 16:18:33 499

Valódi munkán én azt értem, amit írtam. A sikerrel nem kecsegtető válfaja szerintem nem boldogít, s ezáltal egészségkárosító is lehet.

(Amúgy hibaelhárításból élek. Szerencsémre engem ez éltet. Ha csupán létminimumért kellene tennem, akkor is lelkesen végezném - akár az itthon maradott egészségügyiek.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!