|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-31 09:33:46
|
514
|
Próbáltak földet művelni?
Országunkban föld sokfelé van. Próbáljanak azon járni. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-30 18:23:52
|
500
|
"A sikerrel nem kecsegtető válfaja szerintem nem boldogít, s ezáltal egészségkárosító is lehet."
Jó dolog amit írsz, de egy csomó embert nem ez érdekel. Nem teheti meg. Bármilyen munkát elvállalna ha lenne a környéken, de nincs, mert rossz a rendszer. Vannak környékek és emberek ahol bármilyen termelő munka jó lenne. Ezek a gazemberek nem csinálnak a piacon kívül rekedteknek munkát. |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2014-12-30 16:18:33
|
499
|
Valódi munkán én azt értem, amit írtam. A sikerrel nem kecsegtető válfaja szerintem nem boldogít, s ezáltal egészségkárosító is lehet.
(Amúgy hibaelhárításból élek. Szerencsémre engem ez éltet. Ha csupán létminimumért kellene tennem, akkor is lelkesen végezném - akár az itthon maradott egészségügyiek.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|