|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-31 09:20:23
|
512
|
Nem.
Ha építesz UFO-t, szabadenergiás fűtést, minek forradalmárkodnál? Van, használjátok.
Semmi értelme lövöldözni, gyújtogatni, mindent lerombolni, ahogy a tudatlan tömegek teszik.
Jobb lesz neki azzal, ha felgyújtja egy másik társa autóját? Neki hogy esne, ha az övét gyújtanák fel?
Azt add mindenkinek, amit te is kapni szeretnél! |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2014-12-29 23:50:50
|
495
|
(-: kéz a kézben járnak, ugyan az a személyiség mind a kettő. (-: |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-29 20:55:15
|
493
|
A forradalmár lázít, de biztosan tud afennálló rendek helyett jobbat?
A feltaláló, a tudós ad kis költségű élelmet, fűtést, közlekedést. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|