Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-31 09:20:23 512

Nem.

 

Ha építesz UFO-t, szabadenergiás fűtést, minek forradalmárkodnál? Van, használjátok.

Semmi értelme lövöldözni, gyújtogatni, mindent lerombolni, ahogy a tudatlan tömegek teszik.

 

Jobb lesz neki azzal, ha felgyújtja egy másik társa autóját? Neki hogy esne, ha az övét gyújtanák fel?

 

Azt add mindenkinek, amit te is kapni szeretnél!

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2014-12-29 23:50:50 495

(-: kéz a kézben járnak, ugyan az a személyiség mind a kettő. (-:

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-29 20:55:15 493

A forradalmár lázít, de biztosan tud afennálló rendek helyett jobbat?

 

A feltaláló, a tudós ad kis költségű élelmet, fűtést, közlekedést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!