Keresés

Részletes keresés

Belgaóriás Creative Commons License 2015-01-09 18:23:47 5767

Kettest tudok újat hozatni!

A hozzászólás:
Vaterkutya Creative Commons License 2014-12-29 19:30:10 5766

Üdvözletem Mindenkinek!

 

Galamb kiállítási ketrecet szeretnék vásárolni két vagy három részeset.

Ha valakinek feleslegessé vált, szívesen átvenném. @: pigeon.1@citromail.hu

A honlapom pedig, ha valaki nézelődni szeretbe: www.szabogalamb.hu

Eredményekben, sikerekben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!