|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-29 15:03:42
|
487
|
MINDENKIRŐL mondja valaki, hogy rossz, gonosz, xar, fos, ganyé.
Ha tömegesen teszik, azzá is válik...
"Jajderosszez, jajderosszaz, deutálokdógozni, jajmámeginhétfő" - de ha nem dolgozik éa alkot, miből él?
"Mit szeretnék? Mi a célom? Hogyan tudnék segíteni a vezetőimnek abban, hogy segítsenek nekem céljaim elérésében?" -ezt mantrázzátok. Meg is kapjátok a kívánt vezetőket. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-12-29 13:15:39
|
484
|
A remény hal meg utoljára. Az optimista, a rosszul informált pesszimista. De az biztos, hogy lesz valahogy. :)
|
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-29 10:37:22
|
478
|
Akármilyen származású, színű, testsúlyú, magasságú vezetővel működőképes, ha helyes döntéseket hoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|