Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-29 15:03:42 487

MINDENKIRŐL mondja valaki, hogy rossz, gonosz, xar, fos, ganyé.

Ha tömegesen teszik, azzá is válik...

 

"Jajderosszez, jajderosszaz, deutálokdógozni, jajmámeginhétfő" - de ha nem dolgozik éa alkot, miből él?

 

 

"Mit szeretnék? Mi a célom? Hogyan tudnék segíteni a vezetőimnek abban, hogy segítsenek nekem céljaim elérésében?" -ezt mantrázzátok. Meg is kapjátok a kívánt vezetőket.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-12-29 13:15:39 484

A remény hal meg utoljára. Az optimista, a rosszul informált pesszimista. De az biztos, hogy lesz valahogy. :)

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-29 10:37:22 478

Akármilyen származású, színű, testsúlyú, magasságú vezetővel működőképes, ha helyes döntéseket hoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!