Ha jól élsz, nem mindegy? Lehet Yoda, lehet Syrius nagyúr is akár. :-)
Ki a magyar? 50 élettel ezelőtt is minden őse magyar volt?
Globálisan gondolkodj.
Példa: magyar vezető mennyországgá változtatja Magyarhont, de a Kungalabanguanga Köztársaságban Afrikában éheznek.
"A gonosz magyarok az okai az éhezéseteknek, mert ők dőzsölnek!"- kiáltják a hadurak a buta, de sok AK47-essel és RPG-vel rendelkező tudatlanoknak.
Hát jönnek, és lerombolják a tudatlanok a szépet és jót, hogy aztán itt is éhezés legyen.
"Kiterjesztik a demokráciát"- ugye ismerős?
Tudó a tudónak nem vájja ki a szemét/bolygóját, tudatlan a tudónak/tudatlannak kivájja.
A hülyék számát kell csökkenteni, a tudók számát növelni. Minden országban.
Akkor Kungalabanguangában sem lesz éhezés.
Mikor az emberiség egy test lesz, nem lesz több globális háború. Ugyanúgy értelmetlen , mint Dunántúlnak Tiszántúllal háborúzni.
Teccikérteni? :-)
|