Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-12-29 13:24:14 485

Mire elfogy az olaj, addigra olcsó lesz a napenergia, amit addig használhatunk, amíg el nem tudunk szökni előle a földről. (optimista kiszólás) :)

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-29 11:07:17 482

"A 4 milliárd év alatt felhalmozódott fosszilis olaj és gáz, amely az élet terméke, úgy kerül óriási méretekben felhasználásra, hogy közben az élet minden formáját pusztítja. Az olaj, amely bizonyos megközelítésben Földünk vére, illetve a több milliárd éves élet nyoma, olyan gyorsan és feleslegesen kerül kiaknázásra, hogy lassan már bolygónk egész életterének fennmaradását veszélyezteti.Gyakorlatilag nem csak az élőlények pusztulnak, dea földi életnyoma is eltörlésre kerül. Mindez a földtörténet idejét tekintve egyetlen szempillantás alatt."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!