|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-27 12:50:22
|
464
|
Ember nem tanul a hibáiból. Minél többen vagyunk, annál jobban ártunk egymásnak.
„Jöjjön el a Te országod, legyen meg a Te akaratod…”
Kövesd az ősi, rengeteg év tapasztalatán kialakult törvényeket, követendő példákat.
A jobb élethez vagy tudatossá kell tenni a tudatlanokat (tanítás) , vagy csökkenteni a tudatlanok számát, és növelni a tudatosokét (gyermekek megfelelő környezetben felnőve).
Vagy mind2. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-12-25 10:43:15
|
460
|
Már az első két Ember bűnt követett el, fiai közül az egyik megölte a másikat. Minden figyelmeztetés, ígéret ellenére az Ember nem tanul a hibáiból. Minél többen vagyunk, annál jobban ártunk egymásnak.
„Jöjjön el a Te országod, legyen meg a Te akaratod…” Majd, ha teljesíti a kívánságot, akkor jobb lesz a világ. Addig, viszont küzdj és bízzál!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|