Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-27 12:50:22 464

Ember nem tanul a hibáiból. Minél többen vagyunk, annál jobban ártunk egymásnak.

 

„Jöjjön el a Te országod, legyen meg a Te akaratod…” 

 

Kövesd az ősi, rengeteg év tapasztalatán kialakult törvényeket, követendő példákat.

 

A jobb élethez vagy tudatossá kell tenni a tudatlanokat (tanítás) , vagy csökkenteni a tudatlanok számát, és növelni a tudatosokét (gyermekek megfelelő környezetben felnőve).

Vagy mind2.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-12-25 10:43:15 460

Már az első két Ember bűnt követett el, fiai közül az egyik megölte a másikat. Minden figyelmeztetés, ígéret ellenére az Ember nem tanul a hibáiból. Minél többen vagyunk, annál jobban ártunk egymásnak.

 

„Jöjjön el a Te országod, legyen meg a Te akaratod…”   Majd, ha teljesíti  a kívánságot, akkor jobb lesz a világ. Addig, viszont küzdj és bízzál!  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!