|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-24 17:24:01
|
458
|
Logikus gondolkodás:
A állampolgár eltorlaszolja B állampolgár útját, ezáltal mindkettejüknek kellemetlensége származik ebből.
Tehát értelme = 0. |
|
A hozzászólás:
 |
jogértelmező
2014-12-23 20:20:55
|
454
|
"Vagy rá kell venni az autósokat, hogy tényleg állják el az utakat és ne csak ilyen felülről szervezett álságos, látszat és idegesítő forgalom lassításokat végezzenek."
Nem zárhatják le büntetlenül az utakat teljesen. Nincs hozzá joguk! |
|
Előzmény:
 |
Láló 36
2014-12-23 14:15:30
|
452
|
"Rá kell venni a benzinkutast, hogy csak okosnak mérjen benzint, butának ne."
Vagy rá kell venni az autósokat, hogy tényleg állják el az utakat és ne csak ilyen felülről szervezett álságos, látszat és idegesítő forgalom lassításokat végezzenek.
Vagy rá kell venni az embereket, hogy tiltakozásul a fennálló korrupt, lopós, élősködő, gyarmati rendszer, világrendszer ellen, otthonról vívjanak csendes forradalmat, kapcsolják fel az összes fogyasztójukat megadott időpontban. Azzal biztos elérik a céljukat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|