Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-24 17:22:32 457

Be.

Igen.

Úgy élek, hogy mindenki számára a legjobbat, vagy a legkevésbé rosszat tudjam biztosítani a tudásért és fejlődésért vívott küzdelemben, és a bolygót megmentsem unokáink számára.

jogértelmező Creative Commons License 2014-12-23 20:37:18 455

"A tv-t is a gyarmatosítók és élősködők uralják. Ott szót soha nem lehet kapni kívülállónak."

 

Azok a TV-sek, akik még hajlandók gyarmatosítók ill. élősködők szolgálatára állni,  maguk is tudják, hogy e szolgálatnak jó vége nem lehet.

(hiszen rengeteg alternatív hírközlő létezik - sőt szaporodik)

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-23 14:19:08 453

"Legális úton választásokat kell nyerni, és magasabb irányító pozícióból segíteni a javulást."

A tv-t is a gyarmatosítók és élősködők uralják. Ott szót soha nem lehet kapni kívülállónak.

Beállnál ilyen célok mellé? Úrrá tudnál lenni a széthúzáson és a romboló, kritizáló beépülő, szétzűllesztő külső erők elleni harcban?

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-23 08:22:26 451

Nike. Just do it.

 

Legális úton választásokat kell nyerni, és magasabb irányító pozícióból segíteni a javulást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!