|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-24 17:22:32
|
457
|
Be.
Igen.
Úgy élek, hogy mindenki számára a legjobbat, vagy a legkevésbé rosszat tudjam biztosítani a tudásért és fejlődésért vívott küzdelemben, és a bolygót megmentsem unokáink számára. |
|
 |
jogértelmező
2014-12-23 20:37:18
|
455
|
"A tv-t is a gyarmatosítók és élősködők uralják. Ott szót soha nem lehet kapni kívülállónak."
Azok a TV-sek, akik még hajlandók gyarmatosítók ill. élősködők szolgálatára állni, maguk is tudják, hogy e szolgálatnak jó vége nem lehet.
(hiszen rengeteg alternatív hírközlő létezik - sőt szaporodik) |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-23 14:19:08
|
453
|
"Legális úton választásokat kell nyerni, és magasabb irányító pozícióból segíteni a javulást."
A tv-t is a gyarmatosítók és élősködők uralják. Ott szót soha nem lehet kapni kívülállónak.
Beállnál ilyen célok mellé? Úrrá tudnál lenni a széthúzáson és a romboló, kritizáló beépülő, szétzűllesztő külső erők elleni harcban? |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-23 08:22:26
|
451
|
Nike. Just do it.
Legális úton választásokat kell nyerni, és magasabb irányító pozícióból segíteni a javulást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|