|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-23 08:14:52
|
450
|
Én gondoskodok arról, hogy munkám legyen. Ha nem teljesítettem volna a szükséges követelményeket, nem lehetne jelenlegi munkahelyemen dolgoznom.
Munkád bármikor van, és magadnak bármikor dolgozhatsz. |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2014-12-21 23:41:10
|
447
|
Az ókori rabszolgának is volt családja, persze. De ez nem olyan mint a jobbágy, rólam rólad a családunkról elsősorban a társadalom, a rabszolgatartó gondoskodik. az is gondoskodás ha lehet munkád. |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-21 16:11:28
|
442
|
Most is magadról és családodról kell gondoskodnod, ÉS még azokról is, akik nem hajlandóak magukról gondoskodni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|