Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-23 08:14:52 450

Én gondoskodok arról, hogy munkám legyen. Ha nem teljesítettem volna a szükséges követelményeket, nem lehetne jelenlegi munkahelyemen dolgoznom.

 

Munkád bármikor van, és magadnak bármikor dolgozhatsz.

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2014-12-21 23:41:10 447

Az ókori rabszolgának is volt családja, persze. De ez nem olyan mint a jobbágy, rólam rólad a családunkról elsősorban a társadalom, a rabszolgatartó gondoskodik. az is gondoskodás ha lehet munkád.

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-21 16:11:28 442

Most is magadról és családodról kell gondoskodnod, ÉS még azokról is, akik nem hajlandóak magukról gondoskodni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!