|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-21 20:49:28
|
446
|
Felruháztál képzeletedben olyan negatív tulajdonságokkal, melyekkel nem rendelkezem.
Ezeket az állításokat te írtad, és nem én.
Mit tesz le a fejlődés, a boldogabb élet érdekében?
Sokat, és nem narkózik?
Sokat és narkózik?
Semmit és narkózik, valamint mások munkájából/életidejéből fedezik gyógykezelését?
A Rendőrség megszüntetése után ki tartja fent a rendet?
Minek ópiumbarlang?
Ha a szenvedélybetegséget szenvedélybetegségnek nevezni faékség, büszkén vállalom a faék jelzőt. :-)
Megtettem.
Másoktól csak annyit várok el, amit magam is teljesítek. Nem többet, és nem is kevesebbet. |
|
A hozzászólás:
 |
Mungo
2014-12-21 18:34:18
|
445
|
Feltalálók, tudósok, mérnökök vs. gondolatok nélküli piások, cigisek, narkósok... Melyiket választod? Te tényleg úgy gondolod, hogy a feltalálók, tudósok, mérnökök egyike sem piál, nem dohányzik és uram bocsá' nem narkózik? Az életet a kellemetlenségeket okozó tényezők megszüntetésével/minimálisra csökkentésével ÉS a kellemességet okozó tényezők felszaporításával lehet jobbá tenni. Most akkor szüntessük eg a rendőrséget és csináljunk a világból egy ópiumbarlanggal kombinált bordélyt? :o)) Mellesleg sokat elárul rólad, hogy a narkót és a dohányzást együtt emlegeted. Beírásod alapján egyszerű lehetsz mint a faék. Ehhez képest agyalsz azon, hogy hogyan tehetnénk jobbá a világot. Tedd meg az első lépést, tedd jobbá, hasznosabbá a közösség számára magad. (Persze csak akkor, ha nem csak másoktól várod el a világ jobbá tételét.) |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-21 16:14:36
|
444
|
Az életet a kellemetlenségeket okozó tényezők megszüntetésével/minimálisra csökkentésével ÉS a kellemességet okozó tényezők felszaporításával lehet jobbá tenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|