|
|
|
|
 |
Mungo
2014-12-21 18:34:18
|
445
|
Feltalálók, tudósok, mérnökök vs. gondolatok nélküli piások, cigisek, narkósok... Melyiket választod? Te tényleg úgy gondolod, hogy a feltalálók, tudósok, mérnökök egyike sem piál, nem dohányzik és uram bocsá' nem narkózik? Az életet a kellemetlenségeket okozó tényezők megszüntetésével/minimálisra csökkentésével ÉS a kellemességet okozó tényezők felszaporításával lehet jobbá tenni. Most akkor szüntessük eg a rendőrséget és csináljunk a világból egy ópiumbarlanggal kombinált bordélyt? :o)) Mellesleg sokat elárul rólad, hogy a narkót és a dohányzást együtt emlegeted. Beírásod alapján egyszerű lehetsz mint a faék. Ehhez képest agyalsz azon, hogy hogyan tehetnénk jobbá a világot. Tedd meg az első lépést, tedd jobbá, hasznosabbá a közösség számára magad. (Persze csak akkor, ha nem csak másoktól várod el a világ jobbá tételét.) |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-21 16:14:36
|
444
|
Az életet a kellemetlenségeket okozó tényezők megszüntetésével/minimálisra csökkentésével ÉS a kellemességet okozó tényezők felszaporításával lehet jobbá tenni. |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2014-12-20 16:24:48
|
441
|
A világot a kellemetlenségeket okozó tényezők megszüntetésével, vagy pedig a kellemességet okozó tényezők felszaporításával lehet jobbá tenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|