Keresés

Részletes keresés

allaid Creative Commons License 2014-12-21 23:41:10 447

Az ókori rabszolgának is volt családja, persze. De ez nem olyan mint a jobbágy, rólam rólad a családunkról elsősorban a társadalom, a rabszolgatartó gondoskodik. az is gondoskodás ha lehet munkád.

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-21 16:11:28 442

Most is magadról és családodról kell gondoskodnod, ÉS még azokról is, akik nem hajlandóak magukról gondoskodni...

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2014-12-18 20:33:16 438

kevesebbet, de ahogy írtam, viszont köteles volt saját magáról és persze a családjáról gondoskodni, egészen más személyiség mint a rabszolga.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!