|
|
|
|
 |
allaid
2014-12-21 23:41:10
|
447
|
Az ókori rabszolgának is volt családja, persze. De ez nem olyan mint a jobbágy, rólam rólad a családunkról elsősorban a társadalom, a rabszolgatartó gondoskodik. az is gondoskodás ha lehet munkád. |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-21 16:11:28
|
442
|
Most is magadról és családodról kell gondoskodnod, ÉS még azokról is, akik nem hajlandóak magukról gondoskodni... |
|
Előzmény:
 |
allaid
2014-12-18 20:33:16
|
438
|
kevesebbet, de ahogy írtam, viszont köteles volt saját magáról és persze a családjáról gondoskodni, egészen más személyiség mint a rabszolga. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|