Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-21 16:13:35 443

Igen.

A legjobb vezetéssel is bukás a vége, ha túl sok és túl hülye egyedet kell irányítani.

Feltalálók, tudósok, mérnökök vs. gondolatok nélküli piások, cigisek, narkósok...

Melyiket választod?

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2014-12-18 20:35:40 439

Igen, de a vezetés az társadalom függő. (-: A Mikszárth regényben A Fekete Városban meditál így görgey az alispán, hogy itt én parancsolok az embereknek, de nekem is parancsolnak a körülmények, de a körülményeket meg az emberek csinálják. (-:

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-08 18:02:28 436

Nincs jobb szolga annál, ki szabadnak hiszi magát.

 

A szabadság illúzió. A dolgozónak boldognak és egészségesnk kell lennie. Ennek elérése nem társadalomfüggő, hanem vezetésfüggő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!