|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-21 16:13:35
|
443
|
Igen.
A legjobb vezetéssel is bukás a vége, ha túl sok és túl hülye egyedet kell irányítani.
Feltalálók, tudósok, mérnökök vs. gondolatok nélküli piások, cigisek, narkósok...
Melyiket választod? |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2014-12-18 20:35:40
|
439
|
Igen, de a vezetés az társadalom függő. (-: A Mikszárth regényben A Fekete Városban meditál így görgey az alispán, hogy itt én parancsolok az embereknek, de nekem is parancsolnak a körülmények, de a körülményeket meg az emberek csinálják. (-: |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-12-08 18:02:28
|
436
|
Nincs jobb szolga annál, ki szabadnak hiszi magát.
A szabadság illúzió. A dolgozónak boldognak és egészségesnk kell lennie. Ennek elérése nem társadalomfüggő, hanem vezetésfüggő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|