Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-12-15 19:19:40 7338

A korábbi személyiségi jogi eszmecseréhez kapcsolódva gondoltam megosztom, hogy épp ma írt egy jégtáncos, hogy azonnal vegyem le a (három évvel ezelőtti versenyen) róla készült egyik képemet, mert ő nem járul hozzá a közzétételéhez.

Tájékoztattam, hogy nyilvános szereplésnél nincs szükség a hozzájárulására, de azért töröltem az összes róla készült képemet, mert eszem ágában sincs olyan képeket őrizgetni bárkiről, amiknek ő ennyire nem örül.

Előzmény:
PJRT Creative Commons License 2014-12-10 16:10:54 7333

Köszönöm! 

(de így, hogy csoportos foglalkozás van, nem számítanak csoportnak?)

 

Asszem akkor valami más esemény után nézek. :)

 

 

Anna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!