Keresés

Részletes keresés

bbuffy Creative Commons License 2014-12-15 19:38:25 24062

Mintha az enyémről írnãl. Még a haspuszi is megvan:)))

A hozzászólás:
evebeve Creative Commons License 2014-12-15 18:36:14 24061

Szia!

Hát köszi az infót,így most megnyugodtam ,hogy nem én szúrtam el a nevelést.

Ha jobban belegondolok amikor megnéztük az apja is bekapta a barátnőm vállát miközben babusgatta pedig bujt és dorombolt közben. A miénk elkezdi finoman és ha nem szolunk rá ,hogy nem bedurvul és szó szerint elkezd levadászni , a fülek hátra csapva és attól kezdve mi vagyunk a préda , ha ott hagyjuk  bokáz.

Ahhoz képest amikor a fajtáról olvastam ezt nem említetek semmi ilyesmit.

Félre ne értsd nem bántam meg még így is mindenki imádja.Ha sziesztázik imádja ha csókolgatjuk a pociját meg a fejét egy igazi kéjenc.

Előzmény:
bbuffy Creative Commons License 2014-12-14 22:00:53 24060

Harapós macsek, igen. De szeretetből is harap a mienk, meg játékból is. Szokni kell:)) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!