Keresés

Részletes keresés

evebeve Creative Commons License 2014-12-15 18:36:14 24061

Szia!

Hát köszi az infót,így most megnyugodtam ,hogy nem én szúrtam el a nevelést.

Ha jobban belegondolok amikor megnéztük az apja is bekapta a barátnőm vállát miközben babusgatta pedig bujt és dorombolt közben. A miénk elkezdi finoman és ha nem szolunk rá ,hogy nem bedurvul és szó szerint elkezd levadászni , a fülek hátra csapva és attól kezdve mi vagyunk a préda , ha ott hagyjuk  bokáz.

Ahhoz képest amikor a fajtáról olvastam ezt nem említetek semmi ilyesmit.

Félre ne értsd nem bántam meg még így is mindenki imádja.Ha sziesztázik imádja ha csókolgatjuk a pociját meg a fejét egy igazi kéjenc.

A hozzászólás:
bbuffy Creative Commons License 2014-12-14 22:00:53 24060

Harapós macsek, igen. De szeretetből is harap a mienk, meg játékból is. Szokni kell:)) 

Előzmény:
evebeve Creative Commons License 2014-12-14 13:23:19 24058

Szia!

Ezt úgy érted , hogy van kedves és van harapós?

Szóval ez nem szocializációs hiba ő ilyennek született?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!