|
|
|
|
 |
evebeve
2014-12-15 18:36:14
|
24061
|
Szia!
Hát köszi az infót,így most megnyugodtam ,hogy nem én szúrtam el a nevelést.
Ha jobban belegondolok amikor megnéztük az apja is bekapta a barátnőm vállát miközben babusgatta pedig bujt és dorombolt közben. A miénk elkezdi finoman és ha nem szolunk rá ,hogy nem bedurvul és szó szerint elkezd levadászni , a fülek hátra csapva és attól kezdve mi vagyunk a préda , ha ott hagyjuk bokáz.
Ahhoz képest amikor a fajtáról olvastam ezt nem említetek semmi ilyesmit.
Félre ne értsd nem bántam meg még így is mindenki imádja.Ha sziesztázik imádja ha csókolgatjuk a pociját meg a fejét egy igazi kéjenc. |
|
A hozzászólás:
 |
bbuffy
2014-12-14 22:00:53
|
24060
|
Harapós macsek, igen. De szeretetből is harap a mienk, meg játékból is. Szokni kell:)) |
|
Előzmény:
 |
evebeve
2014-12-14 13:23:19
|
24058
|
Szia!
Ezt úgy érted , hogy van kedves és van harapós?
Szóval ez nem szocializációs hiba ő ilyennek született? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|