Keresés

Részletes keresés

bbuffy Creative Commons License 2014-12-14 22:00:53 24060

Harapós macsek, igen. De szeretetből is harap a mienk, meg játékból is. Szokni kell:)) 

A hozzászólás:
evebeve Creative Commons License 2014-12-14 13:23:19 24058

Szia!

Ezt úgy érted , hogy van kedves és van harapós?

Szóval ez nem szocializációs hiba ő ilyennek született?

Előzmény:
bbuffy Creative Commons License 2014-12-13 21:14:10 24056

Semji, harapós fajta.:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!