|
|
|
|
 |
evebeve
2014-12-14 13:34:22
|
24059
|
Szia!
Hát végül is ezt csináljuk csak nem szó szerint, vastag pulcsi és hosszú nadrág játék közben ,a kezünk úgy néz ki mintha az egész család emos lenne.
Ezt a fekvőt csináltam neki mikulásra ,úgy gondoltam megy a Tarzan stílus a vad énjéhez:))
|
|
A hozzászólás:
 |
Lezli84
2014-12-13 07:43:42
|
24055
|
Bokavédő, alkarvédő... :D |
|
Előzmény:
 |
evebeve
2014-12-11 10:57:37
|
24054
|
Szia!
Esetleg valami jó ötlet a harapásról való leszoktatásra?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|