|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2014-12-12 10:44:33
|
705168
|
De nem egy neten kuncsorgónak adtál vagy így szereztél. Előbb volt az ismeretség és a bizalom. |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-12-11 19:31:36
|
705167
|
Én anno voltam olyan hülye, hogy adtam ajándékba Maine Coont... Mert valaki szimpatikus volt vagy mert jó dolga volt az adott gazdinál.
És kaptam ajándékba egy belga juhászt is, mikor Milton anno meghalt, hogy Fanny kutya megvígasztalódjon.
Tehát van erre példa, de tény, mindennek oka van. |
|
Előzmény:
 |
Magdi60
2014-10-06 21:27:49
|
705149
|
Ez most nagyon nem idevaló, de egy munkatársnőm volt tegnap a Lurdy házban a macskakiállításon, és azt mondta, hogy 100 eFt alatt nem volt cica - szerinted akkor van ajándékba? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|