Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014-12-12 20:36:56 705169

Borzasztó, hogy az ember hiába figyel az állata minden rezdülésére, és viszi szinte az első tüsszentésre orvoshoz, mégsem sikerül kivédeni ezeket a szörnyű betegségeket.

Romykának legalább szép, hosszú, boldog élete volt.

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-12-11 19:27:44 705164

Nagyon sajnálom VHO-t.:-(( Őszinte részvétem.

 

November 21-én mi is elengedtük Irist - daganat (Balogh doktor diagnosztizálta a Sugárbiológiai Központban). S mivel nagyon gyors lefolyásúnak ígérkezett, így elengedtük, hogy még macskaként mehessen el...

 

Romy- kutyától pedig december elsején vettünk végső búcsút itthon: 14 éves és nyolc hónapos volt a kis öreg...

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-10-14 21:20:43 705163

Köszönöm.

Vaci, neked is.

Múlt hétfőn Kázmérral vettünk végső búcsút tőle. Sok mindenről beszélgettünk, többek között mutatott egy kenyérről szóló könyvet. Mondta, hogy ha megígérem, hogy sütök kenyeret, ad nekem egyet. Nem akartam megígérni. Aztán addig-addig beszélgettünk, míg arra jutottam, talán néha télen. Ő meg azt mondta, akkor is ad egyet, ha nem ígérem meg. Majd hétvégén elhozza, előtte este telefonál.

A férjem nem hitte, hogy ide fog szólni, én meg nem tudtam elképzelni, hogy ha Kázmér megígér valamit, azt nem tartja be. Végül nem telefonált. Vasárnap délután eljött, és elhozta a könyvet. A kenyérsütést a lelkiismeretemre bízta.

Megint hosszú időre szóló útravaló volt a vele való beszélgetés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!