Keresés

Részletes keresés

bbuffy Creative Commons License 2014-12-13 21:14:10 24056

Semji, harapós fajta.:))

Lezli84 Creative Commons License 2014-12-13 07:43:42 24055

Bokavédő, alkarvédő... :D

A hozzászólás:
evebeve Creative Commons License 2014-12-11 10:57:37 24054

Szia!

Esetleg valami jó ötlet a harapásról való  leszoktatásra?

 

Előzmény:
Lezli84 Creative Commons License 2014-12-05 23:53:49 24053

Helló!

 

Ja így bittbull! Nálunk kb 80%-ba elnőtték, néha még harapnak, ha durvul a játék...

(különben is Én is harapnék miskárolás után :D bocsi ez kihagyhatatlan volt)

Ha egy helyiségbe akarod a cicát és a fát tudni akkor semmi jóval nem tudlak kecsegtetni.Talán kerítés a fa körül? :)

Gondoltam, hogy a lányodhoz megy aludni, ismételném a lányodnak van egy cicája :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!