|
|
|
|
 |
bbuffy
2014-12-13 21:14:10
|
24056
|
Semji, harapós fajta.:)) |
|
 |
Lezli84
2014-12-13 07:43:42
|
24055
|
Bokavédő, alkarvédő... :D |
|
A hozzászólás:
 |
evebeve
2014-12-11 10:57:37
|
24054
|
Szia!
Esetleg valami jó ötlet a harapásról való leszoktatásra?
|
|
Előzmény:
 |
Lezli84
2014-12-05 23:53:49
|
24053
|
Helló!
Ja így bittbull! Nálunk kb 80%-ba elnőtték, néha még harapnak, ha durvul a játék...
(különben is Én is harapnék miskárolás után :D bocsi ez kihagyhatatlan volt)
Ha egy helyiségbe akarod a cicát és a fát tudni akkor semmi jóval nem tudlak kecsegtetni.Talán kerítés a fa körül? :)
Gondoltam, hogy a lányodhoz megy aludni, ismételném a lányodnak van egy cicája :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|