|
|
|
|
 |
fel4el
2015-01-25 01:47:03
|
3401
|
Minden gumitömites öregszik. Lassan, eszrevetlenül szinte. Haromsorosnal 33% -al több a tartalek.
Kesöbb / ujabban jelentek meg az ilyen profilok, es inkabb a jobb kategoriakban. Szerintem sokkal fontosabb , mint a kamraszam. Ez utobbi ugyebar a tokra/keretre vonatkozik, aminek a felülete elenyeszö az üveg / fal felületekhez kepest.
De ha az ablak "huz", mert kevesbe jol zarodik a kevesebb / gyengebb tömites miatt, minden egyeb jo tulajdonsagnak annyi. |
|
A hozzászólás:
 |
pajaci
2014-12-10 08:06:47
|
3389
|
Ez a háromsoros tömítés milyen extrát nyújt, mondjuk a kétsorossal szemben? |
|
Előzmény:
 |
fel4el
2014-12-09 23:17:36
|
3388
|
Tisztelt Szakik és Hozzáértők :-)
családiházra keresek háromsoros tömítésű bejárati ajtót, (nagy) üvegfelülettel, világos tölgy fóliával, (beépítéssel ?), Halásztelekre.
A jó ár/érték arány a lényeg persze.
Köszönettel veszem az infokat, 5leteket,
F |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|