Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-12-10 00:59:04 7329

Tudom ez ilyenkor utólag már nem vigasztal, de a jövőre még lehet tanulság (másnak is), hogy érdemes felírni a gyáriszámait minden holmidnak. Sőt az iratok számait és a telefon(ok) IMEI számát is, hogy minden meglegyen, amikor ne adj isten ezekre szükség van.

A céges leltár és biztosítási jegyzékek általában tartalmazzák ezek jó részét, de magán célra sem árt, ha megvannak ezek az adatok.

 

Akinek még nincs felírva, az minél hamarabb essen neki a leltárnak, mielőtt még szüksége lesz rá!

Előzmény:
Bálna_Canucks Creative Commons License 2014-12-07 18:11:13 7323

Hú, ez nagyon jó ötlet, egy csomó raw-fájlom van mindkét vázzal... az objektívek gyári száma nincs véletlenül benne az exit-ben? Ha az is benne lenne... kicsi esély, de esély...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!