|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fotóriporter
2014-12-10 00:59:04
|
7329
|
Tudom ez ilyenkor utólag már nem vigasztal, de a jövőre még lehet tanulság (másnak is), hogy érdemes felírni a gyáriszámait minden holmidnak. Sőt az iratok számait és a telefon(ok) IMEI számát is, hogy minden meglegyen, amikor ne adj isten ezekre szükség van.
A céges leltár és biztosítási jegyzékek általában tartalmazzák ezek jó részét, de magán célra sem árt, ha megvannak ezek az adatok.
Akinek még nincs felírva, az minél hamarabb essen neki a leltárnak, mielőtt még szüksége lesz rá! |
|
Előzmény:
 |
Bálna_Canucks
2014-12-07 18:11:13
|
7323
|
Hú, ez nagyon jó ötlet, egy csomó raw-fájlom van mindkét vázzal... az objektívek gyári száma nincs véletlenül benne az exit-ben? Ha az is benne lenne... kicsi esély, de esély... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|