Keresés

Részletes keresés

allaid Creative Commons License 2014-12-06 22:13:10 426

Nem megy, az olaj helyett végül nem lett semmi. Persze helyettesíteni lehet, de úgy nem szorítja ki semmi ahogy a szén kiszorította a fát és az olaj a szenet. Tehát nincs terjedőben, de még látóhatáron se, ami olcsóbb, tisztább, praktikusabb és kiszorítja ezt, hanem át kell térni valami drágább, büdösebb, körülményesebb valamire.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-06 19:26:03 424

Nem fogy el talán. Lesz algából, cellulózból cukor majd etanol. stb Kiforrja magát. Vagy nem:-)

 

Valamiféle hólabda, öngerjesztő lavinaszerű láncfolyamat kéne az emberek összefogására. Ennek a rossz erőforrás zabáló rendszernek, élősködőkkel tarkított folyamatnak a megállítására. 

 

Be lehetne foglalni tíz pontba, hogy minek kéne történnie ill minek nem.

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2014-12-06 17:07:10 423

Nem kell, elfogyott az olaj, megszűnik az magától.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!