|
|
|
|
 |
allaid
2014-12-06 22:13:10
|
426
|
Nem megy, az olaj helyett végül nem lett semmi. Persze helyettesíteni lehet, de úgy nem szorítja ki semmi ahogy a szén kiszorította a fát és az olaj a szenet. Tehát nincs terjedőben, de még látóhatáron se, ami olcsóbb, tisztább, praktikusabb és kiszorítja ezt, hanem át kell térni valami drágább, büdösebb, körülményesebb valamire. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-06 19:26:03
|
424
|
Nem fogy el talán. Lesz algából, cellulózból cukor majd etanol. stb Kiforrja magát. Vagy nem:-)
Valamiféle hólabda, öngerjesztő lavinaszerű láncfolyamat kéne az emberek összefogására. Ennek a rossz erőforrás zabáló rendszernek, élősködőkkel tarkított folyamatnak a megállítására.
Be lehetne foglalni tíz pontba, hogy minek kéne történnie ill minek nem. |
|
Előzmény:
 |
allaid
2014-12-06 17:07:10
|
423
|
Nem kell, elfogyott az olaj, megszűnik az magától. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|