Keresés

Részletes keresés

Láló 36 Creative Commons License 2014-12-06 19:26:03 424

Nem fogy el talán. Lesz algából, cellulózból cukor majd etanol. stb Kiforrja magát. Vagy nem:-)

 

Valamiféle hólabda, öngerjesztő lavinaszerű láncfolyamat kéne az emberek összefogására. Ennek a rossz erőforrás zabáló rendszernek, élősködőkkel tarkított folyamatnak a megállítására. 

 

Be lehetne foglalni tíz pontba, hogy minek kéne történnie ill minek nem.

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2014-12-06 17:07:10 423

Nem kell, elfogyott az olaj, megszűnik az magától.

Előzmény:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-05 21:47:30 421

Elég a tényfeltárásból. Mindenütt ez van. Ki kell találni hogyan lehet megszüntetni ezt a világrendszert. Konkrétan a módját.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!