|
|
|
|
 |
Láló 36
2014-12-06 19:26:03
|
424
|
Nem fogy el talán. Lesz algából, cellulózból cukor majd etanol. stb Kiforrja magát. Vagy nem:-)
Valamiféle hólabda, öngerjesztő lavinaszerű láncfolyamat kéne az emberek összefogására. Ennek a rossz erőforrás zabáló rendszernek, élősködőkkel tarkított folyamatnak a megállítására.
Be lehetne foglalni tíz pontba, hogy minek kéne történnie ill minek nem. |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2014-12-06 17:07:10
|
423
|
Nem kell, elfogyott az olaj, megszűnik az magától. |
|
Előzmény:
 |
Láló 36
2014-12-05 21:47:30
|
421
|
Elég a tényfeltárásból. Mindenütt ez van. Ki kell találni hogyan lehet megszüntetni ezt a világrendszert. Konkrétan a módját. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|