|
|
|
|
 |
evebeve
2014-12-11 10:57:37
|
24054
|
Szia!
Esetleg valami jó ötlet a harapásról való leszoktatásra?
|
|
A hozzászólás:
 |
Lezli84
2014-12-05 23:53:49
|
24053
|
Helló!
Ja így bittbull! Nálunk kb 80%-ba elnőtték, néha még harapnak, ha durvul a játék...
(különben is Én is harapnék miskárolás után :D bocsi ez kihagyhatatlan volt)
Ha egy helyiségbe akarod a cicát és a fát tudni akkor semmi jóval nem tudlak kecsegtetni.Talán kerítés a fa körül? :)
Gondoltam, hogy a lányodhoz megy aludni, ismételném a lányodnak van egy cicája :) |
|
Előzmény:
 |
evebeve
2014-12-05 18:56:59
|
24052
|
Szia!
A pitbull úgy értetem, hogy minket harap játék közben, szó szerint végigrág, velős csontnak néz, utána, ha rá szolunk, hogy nem szabad néz bután, majd mi otthagyjuk, hogy így nem játszunk, és amikor elmegyünk, elkapja a bokánkat. Persze ezt nem durván csinálja, de hát ö macska nem kutya! Az alvás az nálunk kezdődik köztem és a párom közt, persze ha időbe odaérek, mert különben a helyemre fekszik, és hát nem tetszik neki, ha odébb tolom. Majd valamikor éjjel átköltözik a lányomhoz, majd reggel nálunk kezdi az ébresztést és utána a lányomon a sor. A kaki állaga teljesen normális. Hát a karácsonnyal cseppet sem nyugtatál meg, szóval készüljek egy rémálomra? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|