Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-07 12:20:07 429

"Mindenütt ez van. Ki kell találni hogyan lehet megszüntetni ezt a világrendszert. Konkrétan a módját."

 

A Föld csak egy bolgyó a sok közül.

A jelenlegi rendszer változhat:

 

1.Az emberek jelentős része  sapka tárolás helyett másra is használja a fejét.

 

Fejlesztenek, gondolkodnak, felismerik, hogy mindenki felelős magáért és másokért, és minden cselekedetnek okozata van.

 

Fenntartható energetikát épít fel, gyermekeit neveli és oktatja.

 

Életét maga és mások képességének és tudásának fejlesztésére fordítja.

 

 

Nem rabszolgaként tengődik éhbérért, majd a TV előtt próbál nemgondolkodni(természetfilm, ismeretterjesztő film, tudományos film kivétel).

 

  Nem zenés eszméletvesztő helyeken próbálja minden hétvégén eszméletlenre inni magát, vagy rákos daganatokat okozni saját magának a dohánylevél és pszichotikus szerek túlzott fogyasztásával és az egészségtelen táplálkozással.  A sok tudatlan lefelé húzza az átlagot, és egy bölcs ember nem tud 50 ösztönrobotot eltartani. Nem is érdemes...

 

2. A bolygó immunrendszere  elpusztítja betegsége okozóját (emberiség) néhány természeti katasztrófának nevezett önvédelmi reakcióval.

 

3. Az Univerzum többi lakója megunja az emberiség pusztítását, és megszüntetik félresikerült alkotásukat. Noé, özönvíz...

 

4. Egy fejlettebb technikájú hódító faj rabszolgáivá teszi az emberiséget. Egy része meg is érdemli...

paul2 Creative Commons License 2014-12-06 20:39:44 425

Ki kell találni hogyan lehet megszüntetni ezt a világrendszert.

Tipikus.

Sokkal inkább azt kéne kitalálni, hogy milyen legyen helyette.

Nem olyan 10 pontba szedett ábrándcsokor, hanem ami működik is, és nem lesz sokkal szarabb ennél, (nem azért mert ez jó, hanem épp azért, mert már ez is elég tré)

 

allaid Creative Commons License 2014-12-06 17:07:10 423

Nem kell, elfogyott az olaj, megszűnik az magától.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-05 21:47:30 421

Elég a tényfeltárásból. Mindenütt ez van. Ki kell találni hogyan lehet megszüntetni ezt a világrendszert. Konkrétan a módját.

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-12-05 20:57:58 420

"a tőzsdecápák inkább kirobbantják a world war III-t, pár napi $ milliárdokért elpusztítják a Földet"

 

Pénzkeresés:

 

1. Gyártsunk fegyvert.

2. Hozzunk létre nélkülözést.

3. Hitessük el az emberekkel, hogy a másik nemzet a nélkülözésük oka.

4. Hozzunk létre"véletlen eseményeket" a háború kitörése érdekében.

5. Szállítsunk fegyvert drágán a hadviselőknek. Mindkét félnek...

6. Miután jól leromboltak mindent a hitelbe kapott fegyverekkel. majd a dolgozó kis csóri hangyácskák (más néven adófizető polgár) ledolgozzák a fegyverekre felvett hitelt, háborús jóvátételt, stb.

 

 

A munkás, a dolgozó hal meg, nyomorodik le, vagy túlélve fizeti meg munkájával a háború költségeit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!