"Mindenütt ez van. Ki kell találni hogyan lehet megszüntetni ezt a világrendszert. Konkrétan a módját."
A Föld csak egy bolgyó a sok közül.
A jelenlegi rendszer változhat:
1.Az emberek jelentős része sapka tárolás helyett másra is használja a fejét.
Fejlesztenek, gondolkodnak, felismerik, hogy mindenki felelős magáért és másokért, és minden cselekedetnek okozata van.
Fenntartható energetikát épít fel, gyermekeit neveli és oktatja.
Életét maga és mások képességének és tudásának fejlesztésére fordítja.
Nem rabszolgaként tengődik éhbérért, majd a TV előtt próbál nemgondolkodni(természetfilm, ismeretterjesztő film, tudományos film kivétel).
Nem zenés eszméletvesztő helyeken próbálja minden hétvégén eszméletlenre inni magát, vagy rákos daganatokat okozni saját magának a dohánylevél és pszichotikus szerek túlzott fogyasztásával és az egészségtelen táplálkozással. A sok tudatlan lefelé húzza az átlagot, és egy bölcs ember nem tud 50 ösztönrobotot eltartani. Nem is érdemes...
2. A bolygó immunrendszere elpusztítja betegsége okozóját (emberiség) néhány természeti katasztrófának nevezett önvédelmi reakcióval.
3. Az Univerzum többi lakója megunja az emberiség pusztítását, és megszüntetik félresikerült alkotásukat. Noé, özönvíz...
4. Egy fejlettebb technikájú hódító faj rabszolgáivá teszi az emberiséget. Egy része meg is érdemli... |