Szia!
Köszi, a válaszod, és bocsi csak én is ritkán tudok géphez kerülni.
Pár kérdésem azért lenne, a korunkat írtam, hogy jelenleg hat hónaposak vagyunk és 5,8 kg-os a súlya ,ez a korának megfelelő-e.A természete kedves csak hát játék közben szeret minket megenni ,kicsit olyan mintha egy pitbull veszet volna el benne,nem szeret ölben ülni, míg a régi cicám nagyon szeretett. Nagyon értelmes könnyen tanul, de nagyon gonosz vagy inkább komisz, mert tudja mit nem szabad, és ha nem kapja meg a megfelelő figyelmet, azokat direkt csinálja szinte, mint egy gyerek, persze nem vagyok fanatikus, de tényleg sok a viselkedési hasonlóság. Nagyon szereti az egész család, de annyira más min a sima házi cica. Amit még kérdeznék, hogy naponta három szór, pisil, és egyszer kakil ez is normális?Mint említettem a régi cicám kijárós volt mindig kint végezte a dolgát. Amitől még félek, hogy lassan itt a karácsony és a fenyőfánk az műfenyő, de a díszek miatt egy kicsit tartok,hogy mindent játéknak fog nézni és amikor nem vagyunk itthon, azt lebontja. A reggeli ébresztése is egy élmény ,dagaszt a hajunkon viszont ami zavar ,hogy rágja is, mondjuk ettől is tartok nehogy baja legyen persze nem engedjük de ha nem ébredünk fel rögtön hát előfordul,hogy a szájából szedtünk ki egy nagy csomót. A lányom a hosszú haját emiatt vágata fél hosszúra, ja és ha szárítom, a ruhákat direkt a lányom ruháit rángatja le a ruha szárítóról, na, ezzel is kiviszi az agyamat, hogy hát miért pont azt, most vagy szereti a lányomat vagy nem. Hát most egyenlőre rólunk ennyi ha még valami eszembe jut majd írok .
|