Keresés

Részletes keresés

evebeve Creative Commons License 2014-12-05 18:56:08 24051

Szia!

Köszi próbálok mindent a neki legjobban csinálni.

 

A hozzászólás:
Jaffa5 Creative Commons License 2014-12-05 11:19:07 24049

Nagyon aranyos dolgai vannak a cicátoknak, es örömmel olvasom, hogy ilyen figyelmesen vigyáztpk ra. Nálunk napi 2-3 pisi, es egy kaki van cicankent, szóval minden on, nyugi. 

Előzmény:
evebeve Creative Commons License 2014-12-05 09:02:03 24048

Szia!

Köszi, a válaszod, és bocsi csak én is ritkán tudok géphez kerülni.

Pár kérdésem azért lenne, a korunkat írtam, hogy jelenleg hat hónaposak vagyunk és 5,8 kg-os a súlya ,ez a korának megfelelő-e.A természete kedves csak hát játék közben szeret minket megenni ,kicsit olyan mintha egy pitbull veszet volna el benne,nem szeret ölben ülni, míg a régi cicám nagyon szeretett. Nagyon értelmes könnyen tanul, de nagyon gonosz vagy inkább komisz, mert tudja mit nem szabad, és ha nem kapja meg a megfelelő figyelmet, azokat direkt csinálja szinte, mint egy gyerek, persze nem vagyok fanatikus, de tényleg sok a viselkedési hasonlóság. Nagyon szereti az egész család, de annyira más min a sima házi cica. Amit még kérdeznék, hogy naponta három szór, pisil, és egyszer kakil ez is normális?Mint említettem a régi cicám kijárós volt mindig kint végezte a dolgát. Amitől még félek, hogy lassan itt a karácsony  és a fenyőfánk az műfenyő, de a díszek miatt egy kicsit tartok,hogy mindent játéknak fog nézni és amikor nem vagyunk itthon, azt lebontja.  A reggeli ébresztése is egy élmény ,dagaszt a hajunkon viszont ami zavar ,hogy rágja is, mondjuk ettől is tartok nehogy baja legyen persze nem engedjük de ha nem ébredünk fel rögtön hát előfordul,hogy a szájából szedtünk ki egy nagy csomót. A lányom a hosszú haját emiatt vágata fél hosszúra, ja és ha szárítom, a ruhákat direkt a lányom ruháit rángatja le a ruha szárítóról, na, ezzel is kiviszi az agyamat, hogy hát miért pont azt, most vagy szereti a lányomat vagy nem. Hát most egyenlőre rólunk ennyi ha még valami eszembe jut majd írok .

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!