Keresés

Részletes keresés

jogértelmező Creative Commons License 2014-12-03 20:47:53 396

"Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható, nem ez a cél,"

 

Tévedsz, általában ez a cél. (ezt bürokráciával szokás megakadályozni)

Törölt nick Creative Commons License 2014-12-03 20:36:24 394

„Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható…”

A konkurenciát letaposó, azt nélkülöző multik, olcsó és gagyi árut kínálnak. A minőséget gyártó KKV-k, képzett munkaerővel, de magas bürokráciával és elviselhetetlen adóteherrel nem versenyképesek velük szemben. Aki szembeszegül velük, újfasiszta diktátor titulust kap tőlük. Így nehéz jobbá tenni a világot, de még egy amerikai megyénél kisebb országot sem.

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2014-12-03 20:16:05 393

Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható, nem ez a cél, és nem ez jelenti a vállalkozás barát környezetet, hanem az alacsony bürokrácia, elviselhető adóterhelés, képzett munkaerő stb.

Előzmény:
jogértelmező Creative Commons License 2014-12-03 20:03:18 392

"vállalkozás barát környezetet kell létrehozni,"

 

Ennek egyik kritériuma azonban a konkurencia hiánya.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!