|
|
|
|
 |
jogértelmező
2014-12-03 20:47:53
|
396
|
"Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható, nem ez a cél,"
Tévedsz, általában ez a cél. (ezt bürokráciával szokás megakadályozni) |
|
 |
Törölt nick
2014-12-03 20:36:24
|
394
|
„Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható…”
A konkurenciát letaposó, azt nélkülöző multik, olcsó és gagyi árut kínálnak. A minőséget gyártó KKV-k, képzett munkaerővel, de magas bürokráciával és elviselhetetlen adóteherrel nem versenyképesek velük szemben. Aki szembeszegül velük, újfasiszta diktátor titulust kap tőlük. Így nehéz jobbá tenni a világot, de még egy amerikai megyénél kisebb országot sem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Rangun
2014-12-03 20:16:05
|
393
|
Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható, nem ez a cél, és nem ez jelenti a vállalkozás barát környezetet, hanem az alacsony bürokrácia, elviselhető adóterhelés, képzett munkaerő stb. |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2014-12-03 20:03:18
|
392
|
"vállalkozás barát környezetet kell létrehozni,"
Ennek egyik kritériuma azonban a konkurencia hiánya. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|