|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-03 20:16:05
|
393
|
Konkurencia nélkül a drága, és rossz szolgáltatás is eladható, nem ez a cél, és nem ez jelenti a vállalkozás barát környezetet, hanem az alacsony bürokrácia, elviselhető adóterhelés, képzett munkaerő stb. |
|
A hozzászólás:
 |
jogértelmező
2014-12-03 20:03:18
|
392
|
"vállalkozás barát környezetet kell létrehozni,"
Ennek egyik kritériuma azonban a konkurencia hiánya. |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-02 19:43:56
|
377
|
Csak rossz irányból közelíted a problémát, vállalkozás barát környezetet kell létrehozni, és akkor lesznek munkahelyek is. A közmunka gyakorlatilag segély, nem több, és nem helyettesíti a piaci munkahelyeket. Egyébként a magyar állam költi a legtöbb pénzt a térségben, mégis itt legnagyobb a szegénység, ezen gondolkozz el egy kicsit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|