|
|
|
|
 |
jogértelmező
2014-12-02 21:07:02
|
388
|
"Mire gondolsz?"
A jó kapcsolataimra. Azokra az állatokra/emberekre, kik életem során kellemesen csalódtak bennem. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-02 20:47:44
|
386
|
Mire gondolsz? |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2014-12-02 20:43:20
|
385
|
Minden siker - légyen az emberi/állati - elsősorban jó kapcsolatokon múlik.
(E Világon önzetlen titkos infomátorok nélkül szerintem képtelenség írigylésre méltó hatalomra szert tenni.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|