|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-02 20:05:03
|
383
|
Nyugaton sem a kormányra várnak, az emberek, megoldják maguk, a jól működő demokráciákban. Ez az oldja meg a kormány mentalitás is nagy hátránya a magyar társadalomnak, azt várhatják az idő végezetéig. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-02 20:00:22
|
382
|
"Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik."
A kormánynak kéne dolgoznia, dolgoznia. Működő megoldásokat csinálni mindenfelé. Nincs sütnivalójuk, csak a zsebüket tömögetik. |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-02 19:51:52
|
380
|
Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|