Keresés

Részletes keresés

Rangun Creative Commons License 2014-12-02 20:05:03 383

Nyugaton sem a kormányra várnak, az emberek, megoldják maguk, a jól működő demokráciákban. Ez az oldja meg a kormány mentalitás is nagy hátránya a magyar társadalomnak, azt várhatják az idő végezetéig.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 20:00:22 382

"Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik."

A kormánynak kéne dolgoznia, dolgoznia. Működő megoldásokat csinálni mindenfelé. Nincs sütnivalójuk, csak a zsebüket tömögetik. 

Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2014-12-02 19:51:52 380

Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!